/deyaki-aspekty-pry-vybori-mini-ats.html">

Деякі аспекти при виборі міні АТС

міні АТСЯкщо ви вирішили, що вам необхідно придбати міні АТС, то обов’язково необхідно визначитися, які саме функції вона повинна для вас здійснювати. Цей аспект є першочерговим критерієм вибору, який впливає на те, яку саме міні АТС можна буде придбати найвигідніше.

Наприклад, якщо ви вирішили придбати міні АТС саме з метою забезпечення зв’язку в межах одного підприємства або офісу, то можна придбати практично будь-яку міні АТС . Якщо у вас є така необхідність, як тримати зв’язок через Інтернет і забезпечувати та координувати допомогою Інтернету роботу своїх віддалених співробітників, то обов’язково зверніть свою дорогоцінну увагу на такий аспект, як IP міні-АТС.

При виборі міні АТС величезна, мало не першорядне значення має такий аспект, як ємність Міні АТС. Необхідно чітко для себе визначитися з кількістю зовнішніх ліній, які також часто називають “міськими” і кількістю внутрішніх абонентів.

Як правило, рекомендується підключати до міні АТС всі наявні в наявності лінії міського зв’язку. Також бажано, щоб та апаратура, яку ви збираєтеся придбати, забезпечила потрібною кількістю точок зв’язку всіх співробітників підприємства. У цьому відношенні дуже хороша АТС Panasonic .

Вона багатофункціональна і здатна забезпечити номерами для зв’язку практично будь-яке підприємство чи офіс. Фахівці рекомендують купувати міні АТС відомих виробників. Обов’язково вивчіть відгуки. Адже ті марки, які є брендами, випускають, як правило, найякіснішу продукцію.

Також важливий той аспект, що відомі виробники мають ширшу і обширну базу для обслуговування своєї продукції. І якщо все ж щось вийде з ладу, ви без зусиль зможете усунути цю несправність за допомогою компанії, яка є виробником.

Адекватно оцінюйте вартість апаратури. Не купуйте занадто дешеву продукцію, так як вона не може бути по-справжньому якісною. Але не варто і переплачувати. Проведіть грамотний моніторинг цін і врахуйте, що найдешевші марки, як правило, володіють дуже мізерним функціоналом. Також, в подальшому, їх обслуговування може зажадати навіть дуже значних фінансових витрат.

Для того, щоб обрана вами АТС служила вам вірою і правдою довгі роки, а також була зручною і вигідною в експлуатації, отримаєте відповіді на наступні питання. Чи можливе підключення до міні АТС консолі розширення, яка дасть можливість для розширення абонентської бази?

Чи існує можливість для підключення додаткових телефонів без того, щоб робити монтаж додаткових ліній і споруд?

Враховуючи ці критерії, ви зможете підібрати для себе саме ту міні АТС, яка буде потрібна саме вашому підприємству.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

Зображення каптчі Аудіо каптча
Оновити зображення