/domofony-i-videodomofony-navischo-vony-potribni.html">

Домофони і відеодомофони – навіщо вони потрібні?

ДомофониДомофони і відеодомофони в наші дні досить актуальні прилади, з їх допомогою можна убезпечити свою квартиру, будинок, під’їзд, офіс, а іноді і своє життя.

Відповідь на питання навіщо потрібен відеодомофон більш ніж очевидний.

Основною функцією домофона вважається те, що ви можете перед тим як впустити у внутрішнє приміщення відвідувача з ним переговорити і тільки після цього прийняти рішення про доцільність спілкування з ним «вживу». Найчастіше сучасні моделі домофонів обладнуються електронним дистанційним ключем, що дозволяє відкривати двері, не залишаючи свого приміщення.

Відеодомофони, в принципі, виконують все ту ж функцію безпеки, що і домофони, але вони удосконалені наявністю відеокамери, яка виводить зображення на монітор. З цим пристроєм ви маєте можливість не тільки говорити з відвідувачем, але й прекрасно його розгледіти. Притому, якщо відеодомофон оснащений інфрачервоним підсвічуванням, то ви зможете розгледіти об’єкт навіть вночі, в темряві.

Існує ще один вид відеокамери, яка безпосередньо вставляється прямо в двері за таким же принципом, що і звичайний вічко. Називається такий пристрій «відеоглазка». Господарю немає необхідності підходити до дверей, зображення виводиться відразу на екран монітора. У комплект до цього пристрою також найчастіше входить електронний ключ.

Відеовічка мають настільки зручну форму і конструкцію, що його без особливих проблем можна вставляти у двері будь-якої товщини і практично з будь-якого матеріалу. Фахівці рекомендують для підвищення захищеності об’єктів, відеокамери або відеоглазкі встановлювати у спеціальні дверні блоки. Вони забезпечують підвищений захист вічка, мікрофона, замку і динаміка, а самі мають металевий корпус, який можна замаскувати спеціальною емаллю. Колір її ви можете вибрати на свій смак.

Монітор, найчастіше встановлюється у внутрішніх приміщеннях, притому, його місце розташування залежить тільки від зручності господарів. Його можна встановлювати, як простий комп’ютер, на стіл, а можна і підвісити на стіну.

Бували випадки, коли такий відеодомофон допомагав слідчим органам розкрити злочин.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

Зображення каптчі Аудіо каптча
Оновити зображення