/elektrokaminy-dimplex-yak-vybraty-domashnje-vohnysche.html">

Електрокаміни Dimplex: Як вибрати домашнє вогнище?

Електрокаміни DimplexЕлектрокаміни з ефектом живого полум’я все частіше використовуються завдяки відсутності складнощів в установці і догляду. Електричні каміни здатні працювати як в режимі з обігрівом, так і без.

Якщо вас цікавлять електрокаміни , то ви напевно вже знаєте, що вони складаються з вогнища і обрамлення (порталу). Власне, вогнище – це і є безпосередньо обігрівальний прилад, так що його конструкція має особливе значення. Більше того, саме тут створюється імітація живого полум’я – настільки реалістична, що ви просто не відрізните від справжнього вогню.

Отже, електричні каміни розрізняються не тільки порталами, а й типами вогнища. Всі розробники (включаючи безперечного лідера – компанію Dimplex) щорічно удосконалюють модельний ряд, домагаючись все більш і більш реалістичних візуальних ефектів, удосконалюючи електроніку камінів.

Осередок сучасного електрокаміна – це потужний нагрівач, який дозволяє йому практично відразу ж після включення рівномірно обігрівати приміщення. Сьогодні ви можете вибрати також режим роботи вогнища. Зазвичай в стандартних моделях є три режими – це 100% – ний нагрів в поєднанні з ефектом цього полум’я, 50%-ний нагрів в поєднанні з цим ефектом або ви можете просто насолоджуватися візуальним рядом без обігріву приміщення.

Імітація танцюючих язичків полум’я в різних типах камінів влаштована по-різному: від шовкових клаптиків і системи дзеркал і світильників до відеозапису, який проектується на рідкокристалічні монітори. Для посилення ефекту у вогнище також поміщають штучні дрова, а іноді й шматочки справжнього вугілля. У деяких моделях передбачено і звукові ефекти – ви почуєте легке потріскування полін – зовсім як в дров `каміні.

Електричні каміни мають кілька режимів роботи, управляти якими дуже просто. Для цього передбачені пульти дистанційного управління. Можна регулювати швидкість, яскравість, якщо можна так висловитися – силу – штучного полум’я.

Крім того, в осередках є спеціальна автоматика для терморегулювання. Як бачите, в порівнянні з дров’яними камінами, електрокаміни не вимагає від вас ні вжиття заходів підвищеної безпеки, ні брудної роботи з видалення золи і сажі.

Якщо вас бентежить енергоспоживання такого каміна, то воно знаходиться на рівні 2кВт – не більше, ніж у звичайного електрочайника. У той же час у електрокамінів дуже високий ККД – 100%.

Ще одна перевага електрокаміну Dimplex – для нього цілком підходить звичайна, побутова електророзетка (220 В). Для електрокамінів не потрібно особливих заходів безпеки, все одно кілька правил дотримуватися потрібно. Електрокамін можна розташовувати на будь-якій твердій поверхні. Він може бути як настінним, так і підлоговим. А от на більш м’якій поверхні його розташовувати не можна.

Також не можна блокувати вентиляційний отвір, через яке виходить тепле повітря – ця ситуація загрожує пожежею.

В цілому, заходи безпеки повинні бути такими ж, як для будь-якого електроприладу – не розташовувати поблизу від ванної кімнати, басейну, будь-яких великих ємностей з водою. Не можна закривати шнур від електрокаміну килимками або аналогічним домашнім текстилем.

І ще один момент – правила догляду. Протирайте поверхню каміна від пилу злегка вологою м’якою ганчіркою, але, у жодному випадку, не намагайтеся полірувати портал.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

Зображення каптчі Аудіо каптча
Оновити зображення