/kondytsionery.html">

Кондиціонери

КондиціонериНа сучасному ринку кондиціонерів можна побачити надзвичайно широкий вибір товарів самих різних брендів і моделей. І що б хоча б трошки полегшити Вам цей нелегкий вибір, ми представляємо деякі критерії вибору, на які можна орієнтуватися в процесі купівлі.

Основне призначення будь-якого кондиціонера – регулювати характеристики повітря в тому приміщенні, де він встановлений, а саме: вологість, чистоту, температуру і вміст. І залежно від цього вони бувають промисловими, напівпромисловими та побутовими. У більшості випадків, для квартири, будинку або офісу купують пристрої побутового типу, до того ж, вони найбільш відомі. У середньому термін їх служби 7-10 років. У свою чергу побутові кондиціонери ділять на ще кілька видів, а саме на віконні, мобільні, мульти-спліт-системи і спліт-системи.

Мульти-спліт-системи включають в себе декілька внутрішніх блоків і тільки один зовнішній.

Віконні і мобільні пристрої встановлюють тільки в тому випадку, якщо для спліт-системи немає місця.

Спліт-системи – це найпоширеніший тип кондиціонерів. Представлений пристрій складається з двох блоків: внутрішнього і зовнішнього, які з’єднуються системою комунікацій. Вони досить зручні і функціональні. Серед них є моделі, які працюють тільки «на холод», а є й такі, які можуть як охолодити, так і нагріти повітря, і навіть такі, які виконують роль припливно-витяжної вентиляції, забезпечуючи тим самим повітрообмін.

Одним з найбільш важливих моментів у процесі вибору кондиціонерів є розрахунок їх потужності. В основному, на рівень потужності орієнтуються «по холоду». Розрахунок потужності в кожному випадку потрібно проводити індивідуально, оскільки ці показники залежать від теплонадлишків, які кондиціонеру доведеться «гасити». При цьому орієнтуються на об’єм кондиціонованого приміщення, рівень ізоляції приміщення, кількість людей і техніки, яка виділяє тепло.

Також не забудьте про такий важливий параметр як продуктивність пристрою по повітрю. Він вказує на об’єм повітря, яке в годину зможе пропустити через себе система. Зрозуміло, чим більша продуктивність, тим швидше пристрій забезпечить необхідний клімат.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

Зображення каптчі Аудіо каптча
Оновити зображення