/pyat-prychyn-vybraty-lyuminestsentnyj-televizor.html">

П’ять причин вибрати люмінесцентний телевізор

люмінесцентний телевізорНа світовому ринку електропобутової техніки міцно домінують плазмові, LCD і LED-телевізори, які встигли показати себе з найкращої сторони. Велика частина з них має велику діагональ, видає картинку прийнятної якості, а коли виникає необхідність встановити телевізор на стіну, то і з цим не виникає особливих проблем завдяки такій деталі, як кронштейн для телевізора.

Все це добре звучить у теорії, але «застарілі» люмінесцентні телевізори як і раніше користуються великим попитом у більшої частини нашого населення, яка чомусь слабо цікавиться новинками.

З чим пов’язаний цей дивний феномен?

Насамперед потрібно підкреслити основну перевагу таких телевізорів – це ціна. Вона завжди відрізнялася поміркованістю. І якщо порівнювати ціни люмінесцентних телевізорів і плазмових або рідинно-кристалічних, то порівняння вийде не на користь останніх. Будь-яка середньостатистична сім’я, що має скромний бюджет, може витратити не більше $ 200 на новий люмінесцентний телевізор, який напевно стане справжньою прикрасою будь-якої вітальні!

І дійсно, який новий телевізор можна купити за таку скромну суму?

Друга перевага полягає в економній витраті електричної енергії. Навіть самий величезний 32-х дюймовий люмінесцентний телевізор не буде витрачати електрики понад 75 Вт. Тобто, такий чималий телевізор буде споживати рівно стільки, скільки витрачає звичайна лампа розжарювання аналогічної потужності. У свою чергу, слід додати, що плазмовий телевізор аналогічної діагоналі буде споживати енергії, як мінімум, у 3-4 рази більше!

І недарма, якщо в сім’ї є люди, які мають звичку дивитися телевізор із ранку до вечора, то краще зупиняти власний вибір на користь перевіреного і економічного люмінесцентного телевізора.

Не варто вважати, що якість картинки у люмінесцентного телевізора виявиться невисокою. Швидше навпаки. Тільки ці телевізори можуть мати найбільш високий рівень контрастності, кольору і більше того – мають натуральний чорний колір, який і надає виключно високу якість будь-який кольоровий картинці. Тільки у плазмового або лазерного телевізора мається більш-менш пристойний чорний колір, тоді як навіть у найкращого LCD-телевізора є тільки сірий колір, наближений до чорного.

Третя причина вибрати люмінесцентні телевізори – це швидка зміна кадрів, яка відбувається завдяки швидкому проходу електронного променя по екрану кінескопа. Це факт буде корисний для любителів відеоігор. І якщо в сім’ї підростають діти, які люблять пограти в ігрові приставки, телевізор кінескопа і виявиться самим перевіреним «ящиком», у якому ніколи не згоряють пікселі. І навпаки, якщо за плазмовим телевізором грати хоча б кілька годин на ігровій приставці, то пікселі можуть перегрітися і вийти з ладу. Про це, до речі, «забувають» попередити своїх покупців виробники плазмових телевізорів.

Четверте – це здатність працювати на низькій частоті. Зараз стало модним купувати плазмові телевізори, які мають порти HDMI1.4, які здатні видавати 3D зображення. Але такий телевізор повинен мати частоту роботи, як мінімум, 200-400 Гц. Тільки у цьому випадку і досягається об’ємне зображення. Але якщо купується телевізор для простого перегляду вітчизняного телебачення, то навіщо платити за прості «навороти»? Можна купити простий телевізор із кінескопом, який має частоту роботи 50-100 Гц, і він буде видавати відмінну якість зображення. Особливо, якщо на нього купити цифровий тюнер!

П’яте – це використання кінескопа. Вони мають поверхню зі справжнього скла, що дозволяє господарці протирати телевізор мало не щодня. Такий підхід просто немислимий щодо LCD-телевізорів, чию матрицю потрібно протирати з особливою обережністю, використовуючи для цих цілей рідини і спеціальні ганчірки на основі фібергласу.

Підсумовуючи всі корисні позитивні якості люмінесцентних телевізорів, можна прийти до одного висновку – їх як і раніше варто купувати і встановлювати у власній оселі. І пройде кілька десятків років, доки вони не будуть витіснені… лазерними або об’ємними телевізорами. Хто знає?

Читайте на cайті:

Залишити коментар

Зображення каптчі Аудіо каптча
Оновити зображення