/svitlodiodni-lampy-osnovni-perevahy.html">

Світлодіодні лампи: основні переваги

Світлодіодні лампиСвітлодіодні лампи мають масу специфічних переваг перед своїми попередниками – лампами розжарювання, люмінесцентними та галогенними лампами. Проаналізуємо сильні сторони світлодіодних ламп.

1.     Значний термін експлуатації

В якості джерела світла світлодіодна лампа може прослужити до 50 000 годин. У прямому порівнянні з терміном служби інших ламп цифра ця вражаюча. Середня тривалість роботи лампи розжарювання – 2 000 годин, галогенною – 3 000 годин, люмінесцентної – близько 8 000 годин. Цю інформацію вам підтвердять у будь-якому інтернет магазині світлодіодного освітлення .

2.     Екологічна безпека

Світлодіодні лампи абсолютно безпечні і нешкідливі у використанні. Вони не містять жодних отруйних речовин або сполук. Щодо «чистим» є і процес виробництва світлодіодів.

3.     Компактні розміри

Мініатюрність світлодіодів дозволяє виробникам випускати точкові світильники. З їх допомогою можна реалізувати будь-яку ідею в освітленні приміщення.

4.     Слабка чутливість до перепадів напруги

Перепади напруги практично не страшні светодиодам і мало впливають на тривалість їх експлуатації. А ось галогенні і люмінесцентні лампи слабостійких до зниженого напрузі.

5.     Механічна стійкість

Якісні світлодіодні лампи дуже стійкі до різноманітних неприємним механічних впливів: ударів і тряски.

6.     Хороша переносимість холоду

На відміну від люмінесцентних ламп, які дуже бояться низьких температур, світлодіодні лампи їх легко переносять.

7.     Незамінність у світлодизайні

Світлодіоди незамінні, якщо вам потрібно створити яскраву локальну підсвітку. Розвиток OLED-технологій дозволило надавати світлодіодним джерелам світла будь-які форми, що послужило поштовхом для створення безлічі оригінальних рішень світлодіодних світильників нового покоління.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

Зображення каптчі Аудіо каптча
Оновити зображення