/vybyrajemo-prynter-abo-mfu.html">

Вибираємо принтер або МФУ

принтерЗ тих пір, як з’явилися перші комп’ютери, користувачі стали відчувати потребу в роздруківці результатів обчислень. Вперше друкувальний пристрій з’явився в 1953 році, його створила компанія Remington-Rand.

Сьогодні існує три види технологи друку: матрична, струменевий і лазерна. Кожна з них має свої переваги і недоліки, а також сферу застосування. Однак навіть принтери, використовують однаковий тип друку, можуть істотно відрізнятися один від одного. Та й реалізовувати одну і ту ж технологію виробники у своїх пристроях можуть по-різному.

Зараз дуже важко обійтися без принтера або МФУ. На ринку представлена велика кількість друкованих пристроїв, як принтерів, так і МФУ і кожен виробник в рекламі стверджує, що саме їх продукція найкраща. Проте все не так просто. Часом, принтер невідомого виробника працює краще розрекламованого бренду, а коштує він дешевше. Сподіваємося, що ця стаття допоможе вам правильно підібрати МФУ або принтер.

Основними параметри, про які вам слід знати, при виборі друкувального пристрою є: є:

Швидкість друку

Цей показник вимірюється числом роздрукованих сторінок на хвилину. Крім того, одиницею вимірювання може служити кількість знаків яке МФУ або принтер може надрукувати на папері за одну секунду.

Дозвіл

Цей параметр показує якість друку. Дозвіл вимірюють числом точок на дюйм (або dpi). Як правило, чим вище дозвіл, тим чіткіше будуть роздруковані текст або зображення.

Пам’ять

Більшість сучасних принтерів і БФП оснащуються вбудованою пам’яттю. Це дозволяє швидше проводити підготовку до друку документа. Об’єм пам’яті впливає на швидкість друку і її якість. Крім того, маленький обсяг пам’яті не дозволить роздрукувати зображення з високою роздільною здатністю. Але шляхом включення в комплект МФУ або принтера мінімальну оперативну пам’ять, виробники домагаються зниження їх собівартості. Але цей недолік негативно впливає на швидкість роботи МФУ або принтера.

Спосіб подачі паперу і її формат

Цей параметр визначається трьома факторами. Перший з них це – обсяг лотка, що подає папір. Тобто, кількість аркушів яке одночасно можна в цей лоток завантажити. Від цього залежатиме те, як часто вам доведеться додавати аркуші паперу в лоток. Інший важливий параметр це тип паперу, на якій друкує принтер. Деякі моделі можуть друкувати як на щільному, так і на тонкому папері, інші – ні. Тому вибираючи принтер або МФУ, слід з’ясувати, чи підтримує пристрій друк на тому типі паперу, з якою йому доведеться працювати. Ну і третій параметр, це розмір паперу, на якій може друкувати принтер або МФУ. Деякі моделі можуть друкувати тільки на листках стандартних розмірів, інші ж не мають таких обмежень.

Операційні системи

Теж дуже важливий параметр. Оскільки багато МФУ та принтери можуть працювати тільки з однією операційною системою. Хоча зустрічаються моделі, які працюють з декількома ОС.

Сумісність

Цей параметр показує чи можна підключити МФУ або принтер до ПК.

Продуктивність

Дуже важливий параметр. Він показує, який витрата чорнила або тонера у даного принтера або МФУ. У будь-якому випадку ви завжди можете купити картридж для пристрою або заправляти його тонером. Іноді буває так, що пара комплектів картриджів можуть коштувати як ціле МФУ з цими картриджами в комплекті. Так що слід приділити увазі і ціну на витратні матеріали (як варіант, вартість заправки).

Навантаження

Це максимальна кількість сторінок, які МФУ або принтер може роздрукувати на місяць.

Фірма-виробник

Останній параметр, від якого також багато залежить. Так як компанії завоювали популярність навряд чи стануть псувати свою репутацію неякісними товарами. До фірм перевіреним часом можна віднести: Xerox, HP, Epson, Canon, Lexmark, Samsung, Oki і Brother.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

Зображення каптчі Аудіо каптча
Оновити зображення